Cпільнo з музично-театральною студією «Бродвей Кідс» ANNIE Jr.

Мюзикл

Ліцензійний бродвейський мюзикл, де
всі ролі виконують діти мовою оригіналу (англійська)

Музика - Чарльз Страус

Тексти пісень - Мартін Чарнін

Лібрето Томаса Міена

Заснований на коміксі Харольда Грея "Маленька сирітка Енні" ("Little Orphan Annie")

Знаменита бродвейська історія про дівчинку-сирітку, що стала справжньою національною ідеєю для Америки 20-х років, актуальна і для наших днів, і нашої країни.

В центрі сюжету - сирітський притулок, у вихованців якого є тільки одна мрія - скоріше втекти з цього місця. Адже умови життя дітей навряд чи можна назвати людськими. Одного разу, як це часто трапляється в казках, в житті однієї з вихованок притулку, маленької сирітки Енні, відбуваєтсья неймовірна пригода. Відомий мільярдер містер Олівер Уорбакс запрошує дівчинку провести різдвяні канікули в своєму будинку. З часом він настільки зачаровується добротою і щирістю дитини, що вирішує зробити Енні частиною своєї сім’ї назавжди.

Мюзикл - володар премії Tony Award (премія, щорічно присуджується за досягнення в області американського театру, включаючи музичний театр і бродвейські постановки)

За мотивами цього мюзиклу було знято три фільми:

"Енні" (режисер Джон Х'юстон, 1982)

"Енні" (режисер Роб Маршалл, 1999)

"Енні" (режисер Уілл Глюк, 2014)

 

Це вже третя постановка мюзиклу «Annie Jr.» в Україні. Перша прем’єра відбулася 14 березня 2015 - вперше на території Східної Європи.

BROADWAY KIDS STUDIO - єдина в Україні дитяча студія, що займається постановкою ліцензійних Бродвейських мюзиклів мовою оригіналу. В процесі підготовки до вистави діти вивчають акторську майстерність та сценічне мовлення, вокал, хореографію та англійську мову. В репертуарі студії такі видатні вистави, як Bugsy Malone, Annie Jr, Singin’ in the Rain Jr, Seussical Kids, Alice in the Wonderland, Hansel and Gretel. Останнім часом Broadway Kids Studio плідно співпрацює з Київським Муніципальним Академічним Театром опери та балету для дітей та юнацтва.

BROADWAY KIDS STUDIO тісно співпрацює з американською компанією MTI, яка адаптує оригінальні бродвейські мюзикли для дітей. Тому адаптований мюзикл, в якому ролі виконують виключно діти завжди має приставку JR. (Junior) або Kids.