В.ШЕКСПІР

ДВАНАДЦЯТА НІЧ, або Що захочете!!!

Комедія на одну дію англійською мовою Спільний проект з Громадською організацією "ЕЛЕОС - УКРАЇНА"

Вистава на АRТ-СЦЕНІ театру

Постановний склад

ProjectWVeteran, Volunteer and William   – це унікальний спільний проект Сучасної школи англійської мови «English Among People» , ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» та Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка. Соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО, які пройшли кастинг і вивчають англійську мову та театральне мистецтво. Унікальний, бо зв’язав разом дуже багато різностей, що так чи інакше, перетинаються у звичайному житті в різних формах та площах, та у нашому проекті вперше об’єднались в єдине ціле.

Керівник проекту – Ігор Касьян, ветеран АТО, співзасновник та керівник  школи з англійської мови “EAP”, волонтер проекту.

Консультант з мови Шекспіра, викладач з англійської мови – Світлана Яворська, волонтер проекту.

Режисер – Олексій Гнатковський, аслужений артист України, волонтер проекту.

Куратор проекту – Сергій Дмитрієв, військовий капелан, громадський діяч,  Голова Правління   та команда «ЕЛЕОС-УКРАЇНА», волонтер проекту.

Художній керівник – Ростислав Держипільський, український театральний режисер, актор, народний артист України, директор-художній керівник Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка та команда театру, волонтер проекту.

Актори – ветерани та волонтери АТО, волонтери поекту.

Життєрадісна та жвава комедія англійського драматурга названа на честь дванадцятої ночі після Різдва. Це заплутана історія справжнього кохання Віоли, Герцога, Олівії та Себастіана, які проходять випробування долею та гартування часом, все більше обростаючи обіцянками та непорозуміннями, дивними переодяганнями та боязкими натяками, таємною надією та палкими зізнаннями. Все це на межі між ілюзією та дійсністю…

Наша «ДВАНАДЦЯТА НІЧ» - це вистава – приклад, як зізнання в любові до життя, незламність, віра, поштовх на долання нових викликів, взірець перед суспільством як потрібно цінувати кожну мить свого буття, зберігаючи найголовніше – людяність. 

Наш проект «W» підтримує відомий український актор та режисер кримсько-татарсього походження, заслужений артист АР Крим Ахтем Сеітаблаєв: «Це неймовірна ідея ветеранів реабілітуватися після війни, відкрити в собі творчий шлях через постановку театральної п'єси англійською мовою «Дванадцята ніч» Вільяма Шекспіра».

Існує безліч цікавих, неповторних театрів та існує і наш «Project «W» – Veterans, Volunteers and William» -  у своєму роді перший в Україні та єдиний у світі.

До зустрічі на прем’єрі 31 травня!

Та, якщо маєте бажання познайомитися з нами раніше, ласкаво просимо завжди!