KMATОБ-FEST-2015

Фестиваль хореографічного мистецтва «КМАТОБ-FEST-2015» – це своєрідна платформа для самовираження учасників, покликана стимулювати творчий, інтелектуальний, духовний розвиток талановитої молоді, і одночасно чудова палітра можливостей: культурний обмін та розвиток творчих колективів, підвищення професійного рівня виконавців.

Фестиваль проходитиме два дні: 27 та 28 травня 2015 р. на сцені Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва (м. Київ, вул. Межигірська, 2., ст.м. «Контрактова площа»).

У фестивалі візьмуть участь провідні колективи сучасного хореографічного мистецтва. Тема цьогорічного фестивалю «КМАТОБ-FEST-2015» – мовою сучасного хореографічного мистецтва відобразити пошук життєвих цінностей особистості у швидкоплинному сьогоденні. Олексій Бусько про фестиваль: «Організовуючи цьогорічний фестиваль, відбираючи колективи, які представлять свої прем’єри на сцені театру, ми ставили завдання перед хореографами – показ балетів-роздумів, які акцентуватимуть увагу глядачів, насамперед, на  проблемах  людини у сучасному світі».

Серед гостей фестивалю: відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі і, звичайно ж, глядачі.

 

«КМАТОБ-FEST-2015» – впустіть балет і музику до свого життя!

Роздуми про сучасність мовою хореографії

26.05.2015

В столиці пройде «КМАТОБ-FEST-2015»   У Київському муніципальному академічному театрі опери... Читати далi

Алексей Бусько: «Наш фестиваль – это маленький флажок на котором написано «КМАТОБ»

08.06.2015

Алексей Бусько: «Наш фестиваль – это маленький флажок на котором написано «КМАТОБ» Алиса... Читати далi

Танцевальные фестивали, открывающие новые таланты

03.06.2015

Проведение фестивалей различной направленности уже прочно засело в нормах современной культуры. Чем... Читати далi

ДВА ДНЯ ТАНЦА: ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФИИ

18.05.2015

Два дня подряд - 27 и 28 мая - в Киеве можно будет посмотреть новые одноактные балеты во время фестиваля... Читати далi

Фестиваль хореографічного мистецтва

21.05.2015

27 та 28 травня на сцені Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва проходитиме... Читати далi

Поиски и эксперименты

28.05.2015

27 и 28 мая в Киеве проходит «КМАТОБ-fest»-2015 В этом году фестиваль хореографического искусства пройдет... Читати далi