Програма «КМАТОБ-FEST-2014»

 

Час проведення:  7 – 12 квітня 2014 року

Місце проведення: Київський муніципальний академічний театр опери і балету

                                      для дітей та юнацтва

                                      м. Київ, вул. Межигірська, 2

Дата

Час

Місце проведення і назва заходу

Педагоги

7 квітня

10.00-17.00

Велика балетна зала театру

Майстер-класи:

 

 

Сергій Бондур, народний артист України

 

 

10.00-11.00

Класичний танець

 

11.30-13.00

LITSO Dance Company

Авторська лабораторія сучасного танцю                       

Артем Гордєєв, Олена Долгіх

 

 

13.30-15.00

KDT  (Kozar Dance Theatre)

Contemporary dance

Василь Козар

 

15.30-17.00

Flying low

Олексій Бусько

 

 

19.00

Глядачева зала театру

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ

Прес-конференція

(акредитація преси з 18.30)

 

8 квітня

11.00-18.00

 

Велика балетна зала театру

Майстер-класи:

 

 

Олена Філіп’єва, народна артистка України

 

11.00-12.00

Класичний танець

 

 

 

12.30-14.00

Етюди на основі танцювальної техніки

 flying low

Олексій Бусько

 

14.30-16.00

LITSO Dance Company

Тренінг із сприйняття простору, руху і тіла                                                                       

Артем Гордєєв, Олена Долгіх

 

 

16.30-18.00

KDT  (Kozar Dance Theatre)

Хореографія на основі сontemporary

dance та авторського стилю

Василь Козар

 

18.30-20.00

Кругла зала театру

Спілкування учасників фестивалю,

 обмін досвідом

Педагоги

майстер-класів

9 квітня

11.00-18.00     

 

Велика балетна зала театру

Майстер-класи:

 

 

Анатолій Козлов, заслужений артист України

 

11.00-12.00       

Класичний танець

 

 

 

 

12.30-14.00

KDT  (Kozar Dance Theatre)

Contemporary dance та основи партнерингу

Катерина

Белявська

 

14.30-16.00

LITSO Dance Company

Тренінг із розвитку уяви у пластичній імпровізації                                                                     

Артем Гордєєв, Олена Долгіх

 

 

16.30-18.00

Сontemporary dance

Олексій Бусько

 

18.30-20.00

Кругла зала театру

Спілкування учасників фестивалю, обмін досвідом

Педагоги

майстер-класів

10 квітня

11.00-18.00       

 

Велика балетна зала театру

Майстер-класи:

 

 

 

Тетяна Боровик, народна артистка України

 

11.00-12.00       

Класичний танець

 

 

 

12.30-14.00

Основи імпровізації та композиції у створенні танцювальних етюдів на основі сучасної хореографії

Олексій Бусько

 

14.30-16.00

LITSO Dance Company

Створення танцю на основі попередніх тренінгів                                                                    

Артем Гордєєв, Олена Долгіх

 

 

16.30-18.00

KDT  (Kozar Dance Theatre)

Лабораторія з постановчої роботи на основі сontemporary dance

Василь Козар

 

18.15-19.30

Майстер-клас

Раду Поклітару

11

квітня

19.00

Вистава у глядачевій залі театру

Перший відділ:

О.Родін

ПОРИ РОКУ

Балет на одну дію

Ідея, хореографія, постановка – О.Бусько

Другий відділ:

KDT  (Kozar Dance Theatre)

                                             Премєра

NiK

Балет на одну дію

Ідея, хореографія, постановка – В.Козар

 

Після вистави – спілкування артистів із глядачами

12

квітня

19.00

Вистава у глядачевій залі театру

Перший відділ:

LITSO Dance Company

                                                       Премєра

ANIMA  

Балет на одну дію                                                                                    

Ідея – Т.Хижняк 

Хореографія, постановка – А.Гордєєв                                       

Другий відділ:

«КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ»

КВАРТЕТ-А-ТЕТ

Балет на одну дію на музику А.Мааса

Ідея, хореографія, постановка – Р.Поклітару

Третій відділ:

Дивертисмент сучасної хореографії

УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ

Показ короткометражного фільму про фестиваль

Прес-конференція