Положення про проведення фестивалю хореографічного мистецтва «КМАТОБ - FEST»

     Фестиваль «КМАТОБ - FEST» проводиться з ініціативи

Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва

за підтримки

Департаменту культури виконавчого органу Київради

(Київської міської державної адміністрації)

Фестиваль планується проводити щороку у квітні у приміщенні Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва (м. Київ, вул. Межигірська, 2, станція метро «Контрактова площа»).

Мета фестивалю: популяризація хореографічного мистецтва в Україні, вплив на формування естетичних смаків глядачів шляхом знайомства із кращими здобутками сучасного хореографічного мистецтва – провідними колективами і виконавцями сучасного танцю, ознайомлення з різними напрямками сучасного танцю, розвиток культурних зв’язків, обмін творчим досвідом та новими засобами хореографічної виразності, підвищення фахового рівня виконавської культури та майстерності танцівників, виявлення молодих талановитих виконавців.

Майстер-класи фестивалю орієнтовані на професійних виконавців, студентів мистецьких вищих та середніх спеціальних навчальних закладів, а також усіх бажаючих (віком від 15 років), за умови розуміння того, що рівень складності – високий.

У програмі фестивалю:

  • вистави та концертні виступи відомих колективів та виконавців сучасного танцю;
  • майстер-класи відомих педагогів-хореографів з різних напрямків сучасного та класичного танцю;
  • творче спілкування, обмін досвідом учасників фестивалю – танцівників, хореографів і педагогів;
  • проведення прес-конференцій провідних фахівців про стан і перспективи розвитку хореографічного мистецтва і сучасного танцю в Україні та в світі.

У фестивалі можлива участь колективів та виконавців з інших країн.

Фестиваль «КМАТОБ-FEST» (у майбутньому) може включати і проведення конкурсу, умови якого будуть зафіксовані у Додатку до Положення.