«KИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО. СУЧАСНА ВЕРСІЯ

Балет на 2 дії на музику П.Чайковського

Лібрето Раду Поклітару

Постановний склад

Диригент-постановник –  лауреат Міжнар. конкурсу Сергій Голубничий

Хореографія та постановка – Раду Поклітару

Сценографія – засл. діяч  мистецтв України Андрій Злобін

Художник костюмів – Ганна Іпатьєва

 

Дійові особи та виконавці: 

Зігфрід -
Артем Шошин,
Андрій Чаплик
Одетта -
Анна Герус,
Галина Кондратюк,
Ілона Кравченко
Ротбарт -
Дмитро Кондратюк,
Андрій Чаплик
Оділія -
Анна Герус,
Галина Кондратюк
Блазні -
Анатолій Водзянський,
Ігор Волошин,
Мішель Фондю,
Анастасія Мусієнко

«Лебедине озеро» - найвідоміша балетна легенда, своєрідний синонім самого слова «Балет».  Геніальна музика Петра Ілліча Чайковського – це головна складова постійного грандіозного успіху вистави,  яка не сходить зі сцен театрів в усьому світі вже понад 130 років.

У виставі хореографа Раду Поклітару, задум якої виношувався довгий час, абсолютно змінено  сюжет. Це не звична казка про Принца, який зустрів і покохав дівчину, перетворену злим чарівником на лебедя. Автор створює балет-притчу, балет – роздум про неможливість жити, зраджуючи своєму істинному єству. Існування у чужій подобі,  проживання не свого життя і долі  – це страшний вирок. Маленький лебідь, проти своєї волі перетворений  на хлопчика, має пройти через страждання, удари долі. Кохання приходить до нього лише в примарних снах. Врешті він отримує свободу, але запізно – нитка життя обірвалася.

Мова сучасного танцю, якою оповідається цей балет, допомагає домогтися яскравого співпереживання глядачів. Фантастичні декорації, створені сценографом Андрієм Злобіним, занурюють нас у фантасмагоричний світ двору Ротбарта – «доктора Франкенштейна», який вміє на операційному столі переробляти сутності живих істот. Костюми художника Ганни Іпатьєвої дають можливість  артистам надзвичайно точно й образно створювати, як образи людей з оточення Ротбарта, так  і містичних ельфів-лебедів із снів головного героя.

Прем'єра вистави відбулася 22 червня 2013 р.

Тривалість - 1 год. 45 хв.