МУЗИЧНІ ШЕДЕВРИ ВЕСНИ. КМАТОБ ЗАПРОШУЄ НА ПАРАД ДИРИГЕНТІВ

 


 

Травень для театру – місяць особливо відповідальний. Зацікавленість глядачів до сценічного мистецтва помітно знижується, оскільки зростає інтерес до власних дачних наділів. Аби протистояти цій давній традиції, театр має зробити театралам настільки цікаву, неординарну і безпрограшну пропозицію, від якої вони просто не зможуть відмовитися. Як то проект  «Тиждень у Київській опері, або Музика для дорослих» від Київського муніципального театру опери і балету для дітей і юнацтва, що триватие з 21 до 26 травня.

На сцені КМАТОБу зберуться видатні диригенти і солісти з інших театрів та оркестрів. Шанувальники  класики зможуть послухати три світові шедеври оперного мистецтва. Велична драма Джузеппе Верді «Травіата» під диригуванням Генерального директора та художнього керівника Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України Володимира Сіренка перенесе глядачів у далекі часи Александра Дюма-молодшого.  Головний диригент Оперної студії Національної академії імені Петра Чайковського Сергій Голубничий диригуватиме музичними виставами Джакомо Пучінні La Bohème та відомою комедією Viva la mamma славетного маестро з Бергамо Гаетано Доніцетті. Справжні перлини свята – балетні вистави «Шехеразада» (за диригентським пультом – народний артист України, диригент Національної опери України Маестро Володимир Кожухар), «Ромео і Джульєтта» (диригує заслужений діяч мистецтв України Алла Кульбаба), та ще одна яскрава історія великого кохання французької дівчини «Жізель» (оркестром керує головний диригент Київського муніципального академічного театру опери і балету Володимир Врубльовський).

Паралельно з парадом диригентів на сцені КМАТОБу триватиме і парад солістів: головні партії  у виставах виконають заслужена артистка України Ольга Фомічова, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ксенія Бахрітдінова, Дмитро Іванченко та Андрій Гонюков.

За словами керівника КМАТОБу Петра Качанова, у цьому проекті є також важлива професійна складова, адже оркестру та хору театру буде цікаво й корисно попрацювати з іншими диригентами.

На фото: сцена з вистави «Шехеразада»

Людмила Олтаржевська

Театрально-концертний Київ

https://www.tkk.media/muzychni-shedevry-vesny/