ЗАПОЧАТКУВАННЯ СУЧАСНИХ РІЗДВЯНИХ ТРАДИЦІЙ

 7 та 8 січня в Київському театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбувся святковий концерт «Нові мелодії Різдвяної ночі».

«Нові мелодії Різдвяної ночі»  - концерт, який ще раз довів багатогранність нашої колядки та української культури в цілому.

Зайшовши до зали театру, глядачі були вражені новорічними ялинками, білосніжними кулісами, мерехтінням зірок – сценічним оформленням, яке створило абсолютно вражаючу атмосферу та змусило гостей забути про побутові клопоти сьогодення.

Сучасна  інтерпретація, неочікуване аранжування традиційних колядок, які виконали найкращі солісти країни в супроводі хору та симфонічного оркестру, захопили дух із першої ноти. Кожна деталь адаптована для створення свята.  Солісти стали головними учасниками концерту, оркестр – створив урочисту  атмосферу, а хор гармонійно доповнив це різдвяне дійство.

«Нові мелодії Різдвяної ночі» - результат сумлінної праці, пошуків, зусиль і прагнень,  але нам все ж таки вдалося зачепити українського глядача та довести, що українська колядка може чудово звучати не лише у традиційному виконанні. А безупинні овації, безліч обговорень та коментарів від наших гостей  - підтвердження успішності святкового концерту!

Відтепер у Київському театрі опери і балету для дітей та юнацтва ми і надалі будемо дотримуватися цієї традиції й на Різдвяні свята такі концерти стануть звичаєм.