ПРЕС-АНОНС СВЯТКОВОГО КОНЦЕРТУ «НОВІ МЕЛОДІЇ РІЗДВЯНОЇ НОЧІ»

7 та 8 січня відбудеться найочікуваніша прем’єра року – святковий концерт «Нові мелодії Різдвяної ночі».

 «Нові мелодії Різдвяної ночі» - концертна програма, яка не має аналогів у країні! Ви почуєте традиційні українські колядки у абсолютно неочікуваному аранжуванні. Запорукою цього є розмаїття вокального і оркестрово-симфонічного звучання. 

 

100 осіб на сцені, серед яких оркестр, хор та найкращі солісти країни Тарас Штонда, Ольга Чубарева (Lady Opera), Ольга Фомічова, Олена Гребенюк, Дар’я Литовченко, Дар’я Миколенко, Анастасія Поліщук, Олександр Вознюк, Олексій Жмуденко, Сергій Москальчук, Василь Сащук, Дмитро Фощанка, хор і симфонічний оркестр театру та легендарна НІНА МАТВІЄНКО!

Окрім звичного для нас «Щедрика» ви почуєте ще 16 колядок, аранжування яких створювали: Іван Небесний, Роман Мельник, Олексій Баженов, Євген Брага, Сергій Пілютіков,Тимур Полянський, Артем Рощенко, Юрій Мельник, Іван Давиденко.

Ми змінимо вашу уяву про українські колядки. Ми створили не просто концертну програму, а вечір нереально потужної енергетики!

А оскільки ми покажемо Вам Різдво у фраках, рекомендованим дрес-кодом стануть класичні кольори вечірнього вбрання.

Українці – міська нація і ми колядуємо по-європейськи!

Запрошуємо Вас на прем’єру святкового концерту «Нові мелодії Різдвяної ночі» у Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва 7 та 8 січня о 19.00.

Адреса театру: вул. Межигірська, 2 (ст. м.  «Контрактова площа»).

Просимо акредитуватися до 18:00  6 січня 2019 року за телефоном:  (097) 927 85 99, (044) 425 31 16