"ФАБРИКА САНТИ" - новорічний подарунок нашим глядачам!

У Київському театрі опери і балету для дітей та юнацтва новорічну атмосферу офіційно оголошено відкритою!

22 грудня на сцені нашого театру відбулася найочікуваніша прем’єра мюзиклу «Фабрика Санти» Павла Табакова. Вистава пройшла на одному подиху, подарувавши батькам і дітям море емоцій.

В очікуванні видовища у холі театру гостей вітали герої нової казки, лунала святкова музика та дзвенів захоплений радісний гомін. 

Від початку мюзиклу пригодами безпритульної дівчинки Роксани, яка хотіла зустрітися з Сантою, аби дізнатися, чому він ніколи не дарував їй подарунків, відразу прониклися всі глядачі. Звичайно, адже всіх занепокоїло, що фабрика Санти зупинила свою роботу, а як наслідок, не лише Роксана, а й взагалі всі  залишилися б без новорічних подарунків. Тут ще й Санта потрапив у полон. А це вже дійсно проблема! Тому об’єднавши зусилля й долаючи безліч перешкод, наші герої відправилися на порятунок головного героя новорічного свята.

Гумор, креатив, костюми, музика та неймовірні сучасні мультимедійні технології дуже гармонійно поєдналися в жваве та цікаве дійство! Юні артисти, які вперше в історії театру виконували ролі дитячих персонажів, безумовно склали акторський іспит на «відмінно».

Тож напередодні Різдвяних свят сцена нашого театру наповнилась позитивними емоціями, які нам подарували задоволені глядачі мюзиклу «Фабрика Санти».