УВАГА КОНКУРС!!!

Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади

художника – оформлювача - 1 штатна одиниця.

Конкурс відбудеться 21 грудня 2018 року об 11.00.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Художник-оформлювач -  базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

Характеристика робіт, завдання: здійснення стилістичної і художньої розробки макетів афіш, програмок, буклетів, брошур, проспектів, листівок (флаєрів), запрошень, банерів, лайт-боксів та іншої рекламної продукції. Вміння працювати у Photoshop, Illustrator, Indesign, CorelDRAW. Участь у перегляді нових вистав (програм) і визначення образотворчих способів їх реклами.

Перелік документів: заява на участь у конкурсі, заповнений особовий листок із вклеєною фотокарткою 3х4см,  ксерокопії паспорта, трудової книжки (за наявності трудового стажу) і диплома  про освіту відповідного напряму підготовки.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію (наприклад: інформаційні матеріали, дизайнерські роботи або портфоліо, електронні записи тощо).

Документи подаються за адресою вул. Межигірська, 2, 2-й поверх, 217 каб.,

з 07 грудня 2018 року по  20 грудня 2018 року.

Телефон для довідок: 425-68-24.