ЧЕРЕДНІЧЕНКО Іван Володимирович

диригент

лауреат міжнародних конкурсів

Закінчив із відзнакою факультет оперно-симфонічного диригування Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (2014, клас народного артиста України, професора Алліна Власенка).

Був учасником багатьох конкурсів диригентів, серед яких:
ІІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс диригентського мистецтва «Музична Таврія» (м.Херсон, 2010, І премія);
V Міжнародний конкурс симфонічних диригентів ім. В.Лютославського (Польща, 2011, учасник півфіналу);
Міжнародний конкурс симфонічних диригентів у Кишиневі (Молдова, 2011, ІІ премія);
ІІ Міжнародний конкурс симфонічних диригентів у Кишиневі (Молдова, 2013, І премія, премія оркестру та приз глядацьких симпатій);
Міжнародний конкурс диригентів ім. Є.Свєтланова у Парижі (Франція, один із 16-ти фіналістів, відібраних з поміж більш ніж 500 заявок з усього світу).

Від вересня 2013 – диригент Академічного симфонічного оркестру Дніпровської філармонії. За час роботи у філармонії підготував понад 50 концертних програм.

Водночас від вересня 2016 – диригент Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

У театральному репертуарі диригента вистави:

«Ніч перед Різдвом» М.Римського-Корсакова,

«Пригоди Гекльберрі Фінна» Ж.Колодуб та Л.Колодуба,

«Історія Кая та Герди» С.Баневича,

«Стійкий олов"яний солдатик» С.Баневича,

«Лісова пісня» на музику М.Скорульського,

«Білосніжка та семеро гномів» Б.Павловського,

«Бармалей та Айболить» Ю.Шевченка,

«Жив собі пес...» В.Назарова,

«Петрик і Вовк» на музику С.Прокоф"єва,

«Карнавал тварин» на музику К.Сен-Санса,

«Фабрика Санти» П.Табакова,

«Балетна абетка для дітей та їхніх батьків». 

У 2018 став диригентом-постановником концерту-подорожі «Музика ночі» та концерту з нагоди Дня захисника України «Сильні духом», у 2019 – опери В.А.Моцарта «Весілля Фігаро».                                

Співпрацював з Національним симфонічним оркестром Республіки Молдова, Національною хоровою капелою Республіки Молдова «Дойна», Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України, Національною заслуженою академічною капелою України «Думка», симфонічним оркестром та хором Дніпровського академічного театру опери та балету, симфонічним оркестром «Радіо Франс» (Франція), оркестром і хором Баварської державної опери (Німеччина), Гамбурзьким філармонійним оркестром (Німеччина), симфонічним оркестром філармонії Подляска у Білостоку (Польща).

У червні 2016 був запрошений до Баварської державної опери диригентом на постановку світової прем’єри опери Х.Берхайде «MAUERSCHAU».

У жовтні 2016 брав участь у Міжнародному проекті пам’яті жертв розстрілів у Бабиному Яру з Національною академічною капелою України «Думка» та Гамбурзьким філармонійним оркестром.

Диригент-постановник вистав «Так чинять усі» В.А.Моцарта і «Служниця-пані» Дж.Б.Перголезі на сцені Оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського.

У листопаді 2017 став лауреатом ІІІ Міжнародного конкурсу диригентів імені Стефана Турчака, що проходив у Києві (ІІ премія).