ТОДОРЮК Дмитро Георгіїович

режисер-постановник

Популярний співак, соліст ВІА "Авіатор", режисер, актор, поет-пісняр, композитор, бард, перекладач. У період 1994 по 2005 був студійцем театру-студії "Гердан" (м.Чернівці), учасником Вільної Інноваційної Академії Театру (м. Київ), вільним слухачем акторського курсу В.Талашка (у Київському національному університеті театру, кіно і телебаченняім. І.К.Карпенка-Карого). Знімався у кінофільмі "Братство" (режисер С.Клименко, к/сім. О.Довженка, 2005).Переклав у співавторстві з театральним режисером Дмитром Лазорком п'єсуЖ.-Л.Лагарса "Далека країна" (видавництво "Юніверс", 2003) та лібрето опери "Бастьєн і Бастьєна" В.А.Моцарта (2007).   Закінчив Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського як вокаліст (2006, клас З.Бузини) та як режисер музичного театру (2009, курс професора В.Курбанова). Серед режисерських робіт: мюзикл "Ляльки" та творчий вечір Дмитра Саратського (2007);

у Національній музичній академії поставив опери "Бастьєн і Бастьєна" В.А.Моцарта (2008) та "Іспанська година" М.Равеля (2009).

У 2010 - співорганізатор та режисер Всеукраїнського телевізійного дитячого фестивалю "Різдвяна мелодія".

На сцені Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва дебютував постановкою комічної опери Ф.Пуленка «Перси Тіресія» (2010), що здобула премію «Київська Пектораль» у номінації «краща музична вистава року», а режисер був удостоєний диплома у номінації «дебют».

У 2011 став режисером-постановником і ведучим «Симфонічної абетки для дітей та їх батьків» (класик 1-й) – першої програми освітнього циклу «Музичні класики».
З 2012 - режисер-постановник театру. Здійснив постановку музично-драматичної вистави «Шевченкові дороги», присвяченої 200-річчю від дня народження геніального українського поета (2013).


Інтервью Дмитра Тодорюка програмі «Обрії» Першого каналу національного радіо про музично-драматичну виставу «Шевченкові дороги».
http://www.ex.ua/view_storage/925362241471

Прем'єра музично-драматичної вистави «Шевченкові дороги» в новинах ТРК «Київ» 

ВІДЕО