ПАЛЬЧИКОВ Віталій Вікторович

режисер-постановник

Закінчив Національну музичну академію ім. П.І.Чайковського за спеціальністю «театральне мистецтво» і кваліфікацією «режисер музичного театру» (2009, курс професора В.Курбанова).

Навчаючись на 4 курсі, на сцені Оперної студії Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського здійснив постановку опери «Джанні Скіккі» Дж.Пуччіні (2008), яку було включено до діючого репертуару оперної студії. Дипломною роботою молодого режисера стала опера «Розумниця» К.Орфа (2009).

2009-2011 – режисер театральних заходів та свят Київського муніципального академічного камерного хору «Хрещатик». У жовтні 2009 на сцені Національної філармонії України у постановці В.Пальчикова відбулася прем’єра хорової опери Лесі Дичко «Золотослов». Опера прозвучала у виконанні хору «Хрещатик» та Камерного хору Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України за участі солістів, драматичних акторів та студентів Національного університету театру, кіно і телебачення. У 2010 поповнив репертуар хору «Хрещатик» постановками театралізованих хорових дійств «Жди меня» та «Українські романси».

Від 2011 – режисер Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

У лютому 2011 поставив оперу Дж.Верді «Травіата» для гастролей Київського муніципального академічного театру опери і балету в Швейцарії, а у листопаді - нове прочитання опери на сцені театру. Ця вистава була удостоєна премії "Київська пектораль" у номінації "краща музична вистава року", а постановник здобув диплом у номінації "краща режисерська робота".

Здійснив постановки: комічної опери «Розумниця» К.Орффа (2013), освітньої програми "Оперна абетка для дітей та їхніх батьків, або У пошуках загублених нот", музично-драматичної вистави "Весь світ - Шекспір" (обидві - 2014), мюзиклу "Пригоди Гекльберрі Фінна" Ж.Колодуб та Л.Колодуба (2015).

Інтерв'ю Віталія Пальчикова газеті "День" від 30.11.11 «Батько» альтернативної «Травіати»

Віталій Пальчиков у студії «Третього дзвінка» від 02.11.2013 "Про сучасний оперний театр, оперну режисуру і сміливі трактування".

http://ru.tvi.ua/program/2013/11/01/tretij_dzvinok_ot_02112013