ПОЛЯШОВА Марія

концертмейстер з класу вокалу

лауреат Міжнародного конкурсу

Закінчила «з відзнакою» Дніпропетровське державне музичне училище ім. М.І.Глінки (1991), а згодом фортепіанний факультет Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (1996, класи професорів Р.Лисенко та Р.Голубєвої).

У 2000-2012 – концертмейстер на кафедрі виконавського мистецтва Київського Національного університету культури і мистецтв.

Від 2003 – концертмейстер з класу вокалу Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Бере участь у створенні оперних вистав і багатьох концертних програм театру. Зокрема, здійснила підбір музичного матеріалу, виконала партію фортепіано у театралізованих вечорах романсу «Средь шумного бала», «…Билет до станции… Любовь», вечорницях у піснях і романсах «Ніч яка місячна…».

У 2017 взяла участь у постановках для Артистичної вітальні театру: театралізованому концерті «Срібні струни» з творів Б.Фільц, концерті японської музики «Десять відтінків жінки», а також концертах-виставах солістів «Шляхи кохання»  та «Елегія душі», у яких виступила і як співавтор сценарію.

Завоювала Першу премію у номінації «мистецтво акомпанементу» на Міжнародному конкурсі «Мистецтво 21 століття» (Київ-Ворзель, 2017).