Київська опера відкриває 38-ий сезон з новою назвою та ремонтом за 5,3 млн грн

"Київська опера" – лаконічна назва Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва найкраще відображає свою концепцію та місію. Внаслідок ребрендингу театр отримав і новий фірмовий стиль.

19 вересня о 19.00 Київська опера відкриє 38-ий театральний сезон прем`єрою для дорослих – еротичним трилером "Весілля Фігаро" (14+).

"Нова постановка, що рве шаблони і вражає своєю масштабністю та екстравагантністю. Жодного консерватизму! Сучасні модерні прийоми сценографії та художнього оформлення! Унікальне прочитання всесвітньо відомої п'єси П’єра-Карона Огюстена де Бомарше і музика геніального Моцарта!" – йдеться в описі вистави. Опера виконується мовою оригіналу – італійською.

Прем`єра відповідає позиціюванню театру, що за задумом директора-художнього керівника Петра Качанова покликаний стати "Українським Бродвеєм".

Для втілення цієї мети важливий не лише репертуар, а й комфорт глядачів під час перебування у стінах театру.

Вперше за час свого існування на оновлення Київської опери витрачено близько 5 300 000 гривень. 5 000 000 – із бюджету міста, близько 300 000 тисяч – власні кошти театру.

За ці гроші:

- встановили нові комфортні крісла та пофарбували стіни у глядацькій залі;
- замінили коврове покриття, відреставрували декоративні елементи та модернізували систему вентиляції;
- капітально відремонтували вбиральні для глядачів на першому і другому поверхах (більше того, туалетні кімнати стали instagrammable);
- встановили нове світлове та звукове обладнання;
- зробили косметичний ремонт у фоє, гримувальних кімнатах…

 Відкриття 38-го театрального сезону у Київській опері відбудеться 19 вересня о 19:00!