«Повертайся живим» – зворушлива присвята Героєві

В рамках дійства також пройшла презентація благодійного фотопроекту «Діти героїв». Керівник проекту представила світлини з маленькими діточками військовослужбовців, які у цей час знаходяться у зоні АТО. Дивлячись на них неможливо не посміхатися і не вірити, що наша перемога точно прийде. Повертайся живим, Воїне!

Усім і кожному: тому, хто не соромиться свого вибору, хто сміливо йде вперед і хто віддає життя за нашу свободу.

На сцені Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва відбулося дивовижне дійство: благодіний проект Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з «Тельнюк: сестри» – вистава «Повертайся живим». Kyiv Music Labs побували на цьому заході і підготували репортаж, присвячений цій унікальній мистецькій події.

В основі сюжету вистави лежить історія життя Героя нашого часу – юнака, який пройшов шлях подій Революції Гідності, брата, який став янголом-охоронцем наших мрій, батька, який навчає мужності та жертовності, друга, який змінює життя своїми вчинками. Втілювати на сцені задум режисера взялися актори театру та сестри Тельнюк. У супроводі симфонічного оркестру під керівництвом Олексія Баженова вони виконали балади на вірші Тараса Шевченка, Лесі Українки, Станіслава Тельнюка, Оксани Забужко. Музику до вистави написала сама Леся Тельнюк.

DSC_5697

Театральна дія кинула глядачів у саме пекло подій на Майдані, де всі були об`єднані запахом коктейлю Молотова, їдким димом та майбутніми перемогами. Незважаючи ні на що, відбулося неймовірне – народження Воїна Світла! Герой-Переможець – він точно знає чого варте його діло, знає що на нього чекають і обов`язково повернеться!

Захід «Повертайся живим» мав на меті об`єднати зусилля діячів науки, культури, політики, благодійних фондів аби зібрати кошти на лікування постраждалих під час бойових дій в АТО. Допомога буде спрямована Вадимові Свириденко – рядовому медроти 128-ї гірничо-піхотної бригади, Денису Гойку – військовому кореспонденту прес-центру Міністерства оборони, Сергію Загасайло – сержанту, десантнику 80-ї окремої аеромобільної бригади.

DSC_5648

Під час прес-брифінгу пройшла зустріч із керівниками проекту: представниками КНУ ім. Шевченка та режисером-постановником Дмитром Тодорюком. «Своєчасність ідеї надихнула мене на створення образу Героя сучасності, Героя, про якого ми зобов’язані пам’ятати і якого повинні славити в мистецтві», – говорить режисер-постановник.

Автор: Ніна Маловичко

DSC_5672