Музичний Театр відкрив 33-тій театральний сезон!

Вторник, 16 Сентябрь 2014 12:46

Музичний Театр відкрив 33-тій театральний сезон!
 

6-го вересня Київський Муніципальний Академічний Театр Опери та Балету для дітей та юнацтва відкрив свої двері в 33-му театральному сезоні прем’єрною виставою “Оперна абетка для дітей та їхніх батьків” або “У пошуках загублених нот”.

Свято розпочалося зі святкового дійства у холі театру. Глядачі мали можливість познайомитися з музичними інструментами та повчитися диригувати з Євгеном Воронком. Художній керівник балету Тетяна Боровик разом із маленькими помічницями, познайомили юних відвідувачів із таємницями балету.

Всі охочі мали можливість долучитися до акції «Україна: війна, мир та любов!» та намалювати чи написати листи солдатам, що будуть передані військовим, Громадською спілкою «Рада громадських ініціатив».

Під час вистави відбулось знайомство із цікавими фактами із історії опери та невід’ємною частиною будь-якої оперної вистави – партитурою, а провідником у цій подорожі стала музика геніального композитора Моцарта.

       IMG 9850 IMG 0001

Весела, безтурботна і життєстверджена вистава, у якій об’єднано найкращі, найяскравіші фрагменти із найпопулярніших опер. Вистава покликана познайомити дитину із оперою, підготувати до її сприйняття та залучити до кола її шанувальників. Ми повинні навчити дитину любити і розуміти оперу.” – прокомментував постановку Порталу Журналістів режисер-постановник Віталій Пальчиков.

                             IMG 9869

Окрім того, діти мали можливість написати листа чи створити малюнок-звісточку, побажання до воїнів української армії, учасників АТО.

IMG 9937 IMG 9988

Також керівництво театру ініціює здійснити збір коштів для поранених, які лікуються у Київському військовому госпіталі.

Більше Фото в Галереї (Дивіться Фото нижче – Прим. Ред.)

Текст: Марина Ходаковська

Фото: Антон Нестеренко